pokus

Novostavba rodinného domu v Krkonoších

V tomto případě, se jedná o luxusní dvoupatrovou rodinnou vilu, vybavenou třemi koupelnami

Do vstupu, obývacího pokoje s kuchyní a ochozu ve druhém podlaží, jsme použili imitaci leštěného mramoru Volpato v rozměru 60x60 cm, který je doplněn na schodišti skládaným kamenem a v prostoru za televizí kameny Incana v odstínu, který dobře kontrastuje se světlou podlahou.

V přízemí do tzv. zahradního WC by použit obklad Personality 25x70 cm v kombinaci béžovošedé a tmavě hnědé barvy, doplněné proužkovým listellem a a dekorem. Barva koupelnové skříňky. byla rovněž zvolena v barvě tmavohnědé. Do první z koupelen, jsme vybrali klasickou černobílou kombinaci, 25x60 cm, doplněnou mozaikou 2x2 cm, a jemným dekorem, zdobeným elementy firmy Swarowski.
Pro druhou koupelnu jsme navrhli velkoformátový lěštěný obklad serie Crystal 30x90 cm, barvy jasně vínové a jemně smetanové, která v kombinací s mozaikou Dune a skleněnými luxfery, vytváří dojem velkého a klidného prostoru, vhodného a to i díky hydromasážní vaně, k relaxaci ve dvou.

Na přání zákazníka, jsme pro třetí z koupelen hledali imitaci leštěných kamenů ve středně šedé barvě, kombinované světlým odstínem ve vysokém lesku a ve vekých formátech. Nakonec nejvíce vyhovoval požadavkům velkoformátový obklad Shine a Rugine od fi. Porcelanosa Grupo. Tato koupelna je čistě přírodní a díky lehké ondullaci obkladu, jsme nepoužili žádné zdobné prvky. Na kolik se nám tento záměr podařil, posuďte sami.

Image 0 Image 1 Image 2 Image 3 Image 4 Image 5 Image 6 Image 7 Image 8 Image 9 Image 10 Image 11 Image 12 Image 13 Image 14 Image 15 Image 16 Image 17 Image 18 Image 19 Image 20 Image 21 Image 22 Image 23 Image 24 Image 25