pokus

O společnosti

Historii firmy Stavebně-obchodní centrum s.r.o, jsme začali psát 14. září 1999, kdy byla slavnostně otevřena prodejna Obkladů, dlažeb a ostatního koupelnového vybavení. Byla to první prodejna v širokém okolí s uceleným sortimentem všeho, co je třeba pro stavbu nebo rekonstrukci koupelny, či dalších prostor jak v rodinných domech, bytech, tak v komerčních prostorech. Mimo to, se firma zabývá prodejem kompletních kanalizačních systémů, včetně revizních šachet, odvodňovacích žlabů, plastových okapových žlabů a nově také prodejem přírodního kamene, vhodného jako dlažby či obklady okolo rodinných domů, chalup a dalších staveb.

V roce 2002 jsme po rekonstrukci prostor v prvním podlaží objektu, otevřeli na ploše cca 450 m2 studio, které v době otevření čítalo na tu dobu neuvěřitelných 30 kompletních koupelnových kreací. Byla to první a v té době i jediná takto pojatá prezentace v širokém okolí.

V průběhu dalších let, jsme postupně dobudovali další a k dnešnímu dni se jejich počet přiblížil padesáti. Jako první v Krkonoších jsme přišli s nabídkou grafického zpracování koupelen. V té době nebyl ještě o 3D návrhy takový zájem, zákazník asi nebyl tak náročný, a tak na studiu stačil jeden pracovník. Postupem doby, kdy přibylo náročnějších zákazníků, jsou pro Vás v našem studiu připraveni dva ochotní a zkušení pracovníci, kteří Vám rádi pomohou s návrhem a realizací.

V roce 2005 bylo otevřeno oddělení nábytku, zrcadel a koupelnových doplňků. Na jaře 2007 jsme přestavěli přízemí a přidali dalších 12 kójí. Současný stav je cca 66 koupelen. Skladem máme několik stovek druhů obkladů a dlažeb, ostatní objednávky jsme schopni realizovat ve velmi krátkých lhůtách. Pro Vaše realizace jsme připraveni nabídnout naše spřátelené ochotné a šikovné řemeslníky.

Novinkou pro následující rok je nabídka balkánského kamene v různých barevných mutacích který je vhodný pro široké využití jak v exteriérech tak interiérech především pro ty z Vás, kteří upřednostňují přírodní materiály a kteří chtějí okolo svých domů víc, než průmyslovou anonymní dlažbu. Ostatně, přijďte se přesvědčit sami, máme Vám co nabídnout.

Tým S.O.C. Koupelny Vrchlabí