pokus

Návrhy koupelen

Chystáte se na stavbu nebo rekonstrukci koupelny a nevíte, jaké barvy a vzory zvolit pro obklady, dlažby a doplňky? Tak právě pro vás jsou tu naši profesionální pracovníci, kteří vytvoří 3D návrhy koupelen šitých na míru.

Návrhy koupelen jsou z větší části pouze vizualizace nějaké místnosti, podle toho, jak si zákazník přeje. Je možné využít pouze možnost půdorysného zobrazení, to nám ukáže, zda se do daného prostoru vejde vše podle požadavku zákazníka. Barevné provedení koupelny si můžete vybrat přímo v naší vzorkovně.

Image 0

Návrhy koupelen – postup

Podklady od zákazníka pro návrhy koupelen

Pro první konzultaci před zhotovením návrhu koupelen je dobré, když bude mít zákazník co nejpřesnější informace o půdorysu všech částí dané koupelny a hrubou představu o realizaci. Mezi informace, které jsou pro návrhy koupelen důležité patří např. zaměření okna (výška, šířka, výška parapetu), výška místnosti, dveří apod.

Výběr obkladů, dlažeb a koupelnových doplňků

Jedním z důležitých kroků je výběr obkladů a dlažeb. V naší prodejně najdete široký výběr tohoto sortimentu, na internetových stránkách je možné si vybrat zboží od jednotlivých výrobců. Návrh se obvykle zpracovává v jednom provedení obkladů a dlažeb, a proto je potřeba věnovat maximální pozornost výběru.

Návrhy koupelen – realizace

Návrhy zpracujeme do jednoho až dvou dnů, případně dle domluvy se zákazníkem. Výsledné návrhy koupelen je možné vytisknout a předat osobně nebo odeslat pomocí e-mailu.

Úprava návrhu koupelen

Případné úpravy návrhu koupelen samozřejmě zajistíme k maximální spokojenosti klienta

Cenová nabídka návrhu koupelen

Na základě zpracovaného a schváleného návrhu lze udělat cenovou nabídku s výpočtem množství materiálu. Výpočet provádíme bez záruky a je potřeba ho konzultovat s obkladačem.

Návrh koupelen - cena

Návrh realizujeme za cenu 1 500,- Kč. Tato částka je vratná při odběru zboží v minimální hodnotě 20 000,- Kč a předložení dokladu o zaplacení. Cenu za více návrhů lze stanovit individuálně.

Jakékoliv dotazy vám rádi zodpovíme, neváhejte nás kontaktovat na telefonním čísle +420 499 422 216 nebo na e-mailu prodejna@stavebni-obchodni.cz.

Podmínky pro vypracování grafického návrhu - ke stažení

Image 0 Image 1 Image 2