pokus
27.06.2015

I. díl seriálu: Rekonstrukce nebo stavba koupelny. "Potřebujeme"

Image 0

Koupelny-Vrchlabí uvádí seriál dobře míněných rad pro všechny, kteří se rozhodli postavit nebo zrekonstruovat stávající koupelnu.  

Každý z nás se několikrát za život dostane do situace, kdy musí řešit stavbu nebo rekonstrukci koupelny.

A je řada možností, jak se s tímto problémem vypořádat. Jedno z prvních a zásadních rozhodnutí by mělo být, zda si na přestavbu troufneme svépomocí, přičemž můžeme ušetřit nemalé finanční prostředky a nebo si koupelnu necháme postavit takzvaně na klíč. Zhodnotíme tedy naše možnosti, abychom se vyhnuli nepříjemné situaci, kdy nám na konci stavby budou chybět peníze. Vybíráme vždy v takové cenové hladině, kterou jsme schopni ufinancovat. Je dobré počítat i s drobnou rezervou, kdybychom narazili na nějaké neplánované problémy.

Následným krokem je návštěva některé z mnoha prodejen, zabývajících se touto problematikou, kde bychom si měli z předvedené nabídky utvořit jasnou představu o momentální trendech. Vzhledem k nepřebernému množství barev, rozměrů, povrchů a kombinacím různých prvků v jednotlivých sériích, doporučuji navštívit více studií. Většinou, ale to, co Vás zaujme na poprvé, a i když projezdíte kraj, podle našich zkušeností vyhraje.

Naše studio působí na trhu více než patnáct let, za sebou máme řadu spokojených zákazníků ze všech koutů republiky, disponujeme vzorkovnou, ve které máme vystaveno téměř sedmdesát vzorových kójí, z nichž je řada jedinečných a tak si dovolím tvrdit, že se návštěva u nás vyplatí. Spolupracujeme s architekty a to nejen bytovými.

Image 0 Image 1 Image 2